Mercedes C

Мислевме дека тоа е сé, ама не било

Објавено на 14 февруари 2018 година

За триесет дена Mercedes-Benz претстави три сосема нови модели и мислевме дека тоа е сé, ама не било - за овие три дена германскиот производител покажа уште толку. Последниот во низата е најпродаваниот модел со ѕвезда на носот, обновената C-класа, која како и другите ќе можеме да ја видиме на салонот во Женева. Ова е најавното видео за нејзиното пристигнување.

Видео

клучни зборови: видео на денот, Mercedes C

Гледај, слушај, уживај

  • Авто Магазин

    Сезона 22 Епизода 34

    повеќе

Видео на денот

  • Aurus 41231SB Кортеж

    Претседателската лимузина на Путин

    повеќе

Цени на горивата

еуросупер 95 71,50
еуросупер 98 73,50
еуродизел Д5 63,00
биодизел Б6 63,50
течен нафтен гас 31,50
метан 33,00

Фото галерии