Ford Focus

Први фотографии

Објавено на 10 април 2018 година

Дами и господа, ова е новиот Ford Focus! Четвртата генерација на автомобилот кој промени многу што кај Ford и купувачите на неговите модели денес беше претставена во Лондон. Од таму со брзина на светлоста го обиколи светот, стигнувајќи и до нас. Првото внимание на овој иновативен, динамички и возбудлив автомобил кој во иднина често ќе го гледаме, ќе му го подариме преку оваа фотогалерија.

клучни зборови: фото галерии, Ford Focus

Гледај, слушај, уживај

 • Авто Магазин

  Сезона 23 Епизода 2

  повеќе

Видео на денот

 • BMW X7

  Ново ниво баварски луксуз

  повеќе

Цени на горивата

еуросупер 95 74,50
еуросупер 98 76,50
еуродизел Д5 69,00
биодизел Б6 69,50
течен нафтен гас 38,00
метан 38,00

Фото галерии

 • Bugatti Divo

  Изгледа спектакуларно!

  повеќе