AutoBest Gala 2018

AutoBest Gala 2018 :: Фото-галерија

Објавено на 8 февруари 2018 година

Годинешново 17-то по ред издание на AutoBest беше крунисано со гала вечерта која се одржа во секогаш прекрасниот Салцбург. Жирито што ја доделува Best Buy Car of Europe титулата, односно автомобил кој нуди најмногу за својата цена и овој пат на едно место ги собра водечките луѓе од конкурентските компании кои со задоволство седеа заедно на иста маса и се дружеа меѓусебе, во пријатна и релаксирана атмосферата која ви ја пренесуваме преку оваа фото-галерија.

клучни зборови: фото галерии, AutoBest

Гледај, слушај, уживај

 • Авто Магазин

  Сезона 23 Епизода 5

  повеќе

Видео на денот

 • BMW X7

  Ново ниво баварски луксуз

  повеќе

Цени на горивата

еуросупер 95 67,00
еуросупер 98 69,00
еуродизел Д5 64,50
биодизел Б6 65,00
течен нафтен гас 35,50
метан 39,50

Фото галерии

 • Bugatti Divo

  Изгледа спектакуларно!

  повеќе