» Mercedes C-класа (видео) :: Мислевме дека тоа е сé, ама не било


Mercedes C

Мислевме дека тоа е сé, ама не било

Објавено на 14 февруари 2018 година

За триесет дена Mercedes-Benz претстави три сосема нови модели и мислевме дека тоа е сé, ама не било - за овие три дена германскиот производител покажа уште толку. Последниот во низата е најпродаваниот модел со ѕвезда на носот, обновената C-класа, која како и другите ќе можеме да ја видиме на салонот во Женева. Ова е најавното видео за нејзиното пристигнување.

Видео

клучни зборови: видео на денот, Mercedes C

Гледај, слушај, уживај

  • Авто Магазин

    Сезона 22 Епизода 21

    повеќе

Видео на денот

  • Fisker EMotion

    Ех Тесла, Тесла…

    повеќе

Цени на горивата

еуросупер 95 68,00
еуросупер 98 69,50
еуродизел Д5 59,50
биодизел Б6 60,00
течен нафтен гас 32,00
метан 32,00

Фото галерии